Zrnková káva Otello 200g

Neohodnotené
Značka: Zlaté Zrnko
Dostupnosť Do 3 dní
Môžeme doručiť do:
9.10.2025
Možnosti doručenia
8,92 €
Zrnková káva Otello 200g
Neohodnotené
Značka: Zlaté Zrnko
Ekologické balenie objednávok
Balíme ekologicky
myslíme zodpovedne
Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 €
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40 €
Darček zadarmo pri nákupe nad 50 €
Darček zadarmo
pri nákupe nad 50 €

Silný a dobromyseľný, požehnaný zanedbateľnou aciditou. Zmes arabiky (65%) a robusty (35%). Chuť tejto kávy pripomína čokoládu a sušené ovocie. Je veľmi dobre štrukturovaná a aromatická, najmä v kapučíne.

Zmes Otello má horkasté chute s príznakom plného tela, ktoré dotvára 35% podiel Robusty, vďaka čomu pôsobí ako "silná" káva, s vyšším obsahom kofeínu. Obľúbená najmä u mužov.


Praženie: na espresso (CITY+ FULLCITY vyvážená chuť acidity a horkosti)

Použitie: espresso

Mletie: stredné / stredná tvrdosť zrna

Každú kávu si najlepšie vychutnáte pri správnom pomletí. Káva Otello si vyžaduje stredne jemné mletie, na stupnici od 1 do 10 (1 najjemnejšie, 10 najhrubšie) približne stupeň 3-4, závisí to od typu mlynčeka a jeho opotrebovania.  V espresso automatoch odporúčame nastaviť mlynček na najjemnejšie mletie a iba v prípade, že káva tečie pomaly použiť hrubší stupeň mletia.

Chuťový profil: 

Ovocnosť: ○○○

Vyváženosť: ●●○

Horkosť: ●●●


Aróma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○


Kofeín: ●●●


Dodatočné parametre

Kategória: Káva
EAN: 8586019960020

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Povinné polia

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola